Siatkarze LKPS Politechniki Lublin przed własną publicznością zdobyli komplet punktów – pokonali zespół KS Błękitni Ropczyce bez straty seta.
Trener gospodarzy Maciej Kołodziejczyk nie ukrywał zadowolenia z takiego rezultatu. » Czytaj dalej
Siatkarze LKPS Politechniki Lublin przed własną publicznością zdobyli komplet punktów – pokonali zespół KS Błękitni Ropczyce bez straty seta.
Trener gospodarzy Maciej Kołodziejczyk nie ukrywał zadowolenia z takiego rezultatu. » Czytaj dalej
Nie pomógł znakomity pierwszy set i ambitna walka w kolejnych partiach. Zespół LUK AZS UMCS uległ na własnym parkiecie faworyzowanemu MKS San-Pajda Jarosław. » Czytaj dalej
W swoim pierwszym meczu po przerwie świątecznej siatkarki LUK AZS UMCS Lublin podejmowały we własnej hali zawodniczki AZS Uniwersytet Rzeszowski. W zaciętym spotkaniu lublinianki zwyciężyły 3:1 i awansowały na 4. » Czytaj dalej
Siatkarki AZS UMCS Lublin zrehabilitowały się za sobotnią porażkę 2-3 z Marbą Sędziszów i pewnie pokonały drugi zespół MKS Dąbrowy Górniczej 3-1 (25-16, 25-16, 20-25, 25-14) w meczu 2.Ligi » Czytaj dalej
Reprezentacja Rosji wywalczyła złoty medal na siatkarskich Mistrzostwach Europy rozgrywanych w Polsce. Sborna wygrała po pięciosetowej batalii z Niemcami. Na najniższym stopniu podium uplasowała się natomiast Serbia. » Czytaj dalej
Po zupełnie bezbarwnym występie w ostatnim spotkaniu reprezentacja Polski w siatkówce odpadła z Mistrzostw Europy. Biało-czerwoni przegrali ze świetnie dysponowaną Słowenią 0:3. » Czytaj dalej
Polscy siatkarze zakończyli grupowe zmagania w Mistrzostwach Europy zwycięstwem z Estonią. Teraz biało-czerwoni zagrają w barażach ze Słowenią.
Estończycy byli blisko sprawienia dużej niespodzianki we wcześniejszym starciu z Serbią. » Czytaj dalej
Reprezentacja Polski wróciła do gry po nieudanej inauguracji. Podopieczni Ferdinando de Giorgiego pokonali Finów bez straty seta w drugim grupowym spotkaniu Mistrzostw Europy. » Czytaj dalej
Polscy siatkarze rozpoczęli Mistrzostwa Europy od porażki. Biało-czerwoni przegrali w meczu otwarcia na Stadionie Narodowym z Serbią 0:3.
Drużyna z Bałkanów postawiła gospodarzom bardzo trudne warunki. » Czytaj dalej
Reprezentację Polski siatkarzy czeka najważniejszy turniej od czasu przejęcia zespołu przez nowego trenera. Biało-czerwoni rozpoczynają dzisiaj walkę w Mistrzostwach Europy przed własną publicznością. » Czytaj dalej
„Wybitni sportowcy związani z Lublinem. Znani w całym kraju, ale również i na świecie. Medaliści, mistrzowie, rekordziści. Lubelskie złoto. Zapraszam, Krzysiek Kurasiewicz.” » Czytaj dalej
W czwartek zmarł były trener reprezentacji Polski siatkarek Andrzej Niemczyk. Przegrał walkę z rakiem. Miał 72 lata.
To dzięki niemu powstały „Złotka”. » Czytaj dalej
Za nami półfinał strefy C Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce kobiet.
Zawodniczki UMCS dzięki gładko wygranym turnieju AMWL przystąpiły do zmagań na szczeblu ogólnopolskim pewne siebie. » Czytaj dalej
Pierwsze w historii siatkarskie mistrzostwa świata w Polsce budzą wielkie emocje. Przedwczoraj biało-czerwoni wygrali z Brazylia 3:2. Już dziś Polacy zmierzą się z Rosją. » Czytaj dalej
Przed tygodniem zainaugurowano rozgrywki drugiego szczebla Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. W ten weekend przyszedł czas na początek pierwszoligowych zmagań.
Faworyci nie zawiedli. » Czytaj dalej
W miniony weekend, dokładnie w sobotę, Lublin świętował 60-te urodziny Tomasza Wójtowicza. Wybitnego siatkarza, reprezentanta Polski, złotego medalisty olimpiady w Montrealu i mistrza świata z Meksyku. » Czytaj dalej
Hala Globus w sobotę wypełni się kibicami siatkówki. Będzie na co popatrzeć, bo do Lublina przyjadą mistrz i brązowy medalista poprzedniego sezonu PlusLigi. » Czytaj dalej
Drugie zwycięstwo na Mistrzostwach Świata w Starych Jabłonkach zawodniczki AZS UMCS TPS Lublin- Kingi Kołosińskiej.
Grająca w parze z Moniką Brzostek lublinianka pokonała wczoraj niemiecki duet Victoria Bienneck/Julia Grossner 2:1. » Czytaj dalej
Znamy już mistrza w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. Za nami ostatni weekend zmagań, który wyłonił medalistów tegorocznej edycji.
Do meczów półfinałowych przystąpiły zespoły, które po rundzie zasadniczej uplasowały się na miejscach 1-4. » Czytaj dalej
W rozgrywanym od piątku do niedzieli turnieju finałowym Akademickich Mistrzostw Polski uczestniczyło 16 najlepszych zespołów z całej Polski, wyłonionych ze strefowych turniejów półfinałowych. » Czytaj dalej