W meczu 24. kolejki Betclic 1. Ligi Górnik Łęczna przegrał na własnym stadionie z Wieczystą Kraków 0:3. Szansa na utrzymanie w rozgrywkach dla zielono-czarnych jest coraz mniejsza. » Czytaj dalej
W meczu 24. kolejki Betclic 1. Ligi Górnik Łęczna przegrał na własnym stadionie z Wieczystą Kraków 0:3. Szansa na utrzymanie w rozgrywkach dla zielono-czarnych jest coraz mniejsza. » Czytaj dalej
Lubelscy siatkarze zwyciężyli 3:2 przeciwko Cuprumowi Stilonowi Gorzów w spotkaniu 24. kolejki PlusLigi. Wywalczone dwa punkty pozwoliły Żółto-Czarnym umocnić się na 3. » Czytaj dalej
Dwie bramki w pierwszej połowie wystarczyły. Motor Lublin wygrał w meczu 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Koroną Kielce 2:0. Podopieczni Mateusza Stolarskiego postawili kolejny krok w kierunku utrzymania się w PKO BP Ekstraklasie. » Czytaj dalej
Lubelscy siatkarze wracają do Hali Globus. Ich celem jest wygrana w meczu 24. kolejki PlusLigi przeciwko Cuprumowi Stilonowi Gorzów, który ciągle walczy o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. » Czytaj dalej
W meczu 23. kolejki Betclic 1. Ligi zremisował na wyjeździe z Pogonią Siedlce. Łęcznianie po tym spotkaniu tracą trzy punkty do utrzymania się w rozgrywkach
Pierwsza szansę na objęcie prowadzenie miała drużyna gości. » Czytaj dalej
Mimo, że kluby rozegrały już jedno lub dwa spotkania rewanżowe, dopiero teraz rozpoczynamy rundę wiosenną na dobre. W sobotę (28.02) wystartuje decydująca faza Betclic 3. » Czytaj dalej
Wicemistrz Polski z poprzedniego sezonu powraca do kadry lubelskiego Startu. 26-letni Amerykanin podpisał kontrakt do końca bieżącego sezonu.
Kibice czerwono-czarnych bardzo dobrze pamiętają zawodnika, który był jedną z najjaśniejszych postaci w kadrze Wojciecha Kamińskiego w drodze po srebrny medal w sezonie 2024/2025. » Czytaj dalej
Lubelskie szczypiornistki stoją przed szansą na czternaste zwycięstwo z rzędu. PGE MKS El-Volt Lublin zagra z KRASOŃ MKS Piotrcovią w środku drugiego tygodnia ferii zimowych. » Czytaj dalej
Komplet punktów zasilił konto mistrzów Polski. Drużyna prowadzona przez trenera Stephane’a Antigę w wyjazdowym spotkaniu pokonała Indykpol AZS Olsztyn 3:1. Wygrana w Hali Urania pozwoliła im wrócić na trzecie miejsce w tabeli PlusLigi. » Czytaj dalej
Mistrzowie Polski stoją przed szansą na dopisanie cennych punktów do tabeli PlusLigi. Zadanie nie będzie jednak łatwe, ponieważ lubelska drużyna zmierzy się z sąsiadującym w zestawieniu Indykpolem AZS-em Olsztyn. » Czytaj dalej
InPost ChKS Chełm nadal nie jest pewny utrzymania w Pluslidze. Podopieczni trenera Krzysztofa Andrzejewskiego przegrali 1:3 z Barkomem Kazhany Lwów spadając na przedostatnią pozycję w tabeli. » Czytaj dalej
Górnik Łęczna w piątek wygrał 1:0 z GKS Tychy. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Luka Gucek. Dla Zielono-Czarnych było to pierwsze zwycięstwo od października. » Czytaj dalej
W meczu 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy Motor Lublin wygrał na wyjeździe z Piastem Gliwice 2:1. Gole dla „Dumy Koziego Grodu” zdobyli Jacques Ndiaye i Karol Czubak, zaś dla gospodarzy trafienie zanotował Leandro Sanca. » Czytaj dalej
Thomas Santos Christensen został nowym zawodnikiem Motoru Lublin. Duńczyk z brazylijskim paszportem związał się kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2027 roku, z opcją przedłużenia o kolejny sezon. » Czytaj dalej
Za nami inauguracja ferii zimowych na sportowo w lubelskiej hali MOSiR. Prawie 130 dzieci wzięło udział w Treningu z Mistrzami Sportu organizowanym przez Fundację Rozwoju Sportu w Lublinie i Akademię Aktywnego Dziecka. » Czytaj dalej
Lubelskie szczypiornistki wygrały trzynasty ligowy mecz z rzędu. Tym razem na wyjeździe pokonały zespół Piłki Ręcznej Koszalin aż 33:19.
Mecz w Koszalinie otworzył trzecią rundę rozgrywek ORLEN Superligi Kobiet. » Czytaj dalej
Szczypiornistki z Lublina wracają do gry. Na początek trzeciej rundy rozgrywek ORLEN Superligi Kobiet wicemistrzynie Polski zagrają na wyjeździe z zespołem Piłka Ręczna Koszalin. » Czytaj dalej
Joanna Jędrzejczyk to ikona polskiego i światowego MMA. Tę fenomenalną zawodniczkę spotkaliśmy podczas lubelskich Targów Rolniczych AGRO-PARK.
Najlepsza w historii polskiego MMA „fighterka” zakończyła karierę w 2022 roku w wieku 35 lat. » Czytaj dalej
Piłkarki ręczne PGE MKS El‑Volt Lublin zanotowały kolejne przekonujące zwycięstwo, pokonując na własnym parkiecie Energę Start Elbląg 37:23. Był to ostatni mecz zespołu z Lublina przed podziałem tabeli ORLEN Superligi Kobiet na część mistrzowską i spadkową. » Czytaj dalej
Arriva Lotto Twarde Pierniki z przełamaniem ORLEN Basket Lidze. Torunianie pokonali we własnej hali PGE Start Lublin 97:88. Dla podopiecznych Wojciecha Kamińskiego jest to 13 porażka w sezonie. » Czytaj dalej