16 zawodników z Lublina wzięło udział w trzydniowej imprezie pływackiej – Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Gliwicach. Medale zdobywali wyłącznie przedstawiciele AZS UMCS. » Czytaj dalej
16 zawodników z Lublina wzięło udział w trzydniowej imprezie pływackiej – Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Gliwicach. Medale zdobywali wyłącznie przedstawiciele AZS UMCS. » Czytaj dalej
Robert Lambert i Wiktor Lampart ze Speed Car Motoru Lublin zaliczyli udany start w 2. rundzie Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Lesznie. » Czytaj dalej
Pięć medali na zakończenie 94. Mistrzostw Polski w lekkoatletyce zdobyli zawodnicy z Lubelszczyzny. W tej kolekcji znalazły się dwa „krążki” z najcenniejszego kruszcu. » Czytaj dalej
O występie w Speedway Grand Prix w walijskim Cardiff Robert Lambert będzie chciał jak najszybciej zapomnieć. Żużlowiec Speed Car Motoru Lublin, który startował z „dzika kartą” za zwycięstwo w Indywidualnych Mistrzostwach Wielkiej Brytanii, zdobył zaledwie 1 punkt. » Czytaj dalej
Drugiego dnia 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lublinie medali dla zawodników z województwa nie było, ale dobrych wyników nie brakowało. Kilku lekkoatletów z regionu zobaczymy w jutrzejszych wyścigach finałowych. » Czytaj dalej
Polscy piłkarze nie podbili rosyjskich boisk podczas niedawno zakończonego Mundialu. Lepiej spisali się za to arbitrzy. Jednym z nich był Paweł Gil z Lublina, który pełnił rolę sędziego AVAR. » Czytaj dalej
Cztery medale, w tym jeden z najcenniejszego kruszcu, zdobyli reprezentanci Lubelszczyzny pierwszego dnia 94. PZLA Mistrzostw Polski. Na najwyższym stopniu podium nie stanął faworyt Paweł Fajdek z Agrosu Zamość, ale jego klubowy kolega Dominik Kopeć. » Czytaj dalej
W Górniku pojawiło się trzech nowych piłkarzy. Kontrakty z klubem podpisali Hubert Przybycień, Piotr Rogala i Tomasz Czogała.
Hubert Przybycień ma 18 lat i jest napastnikiem. » Czytaj dalej
Klub AZS UMCS Lublin prowadzi rozmowy ze sponsorem – Krajową Spółką Cukrową – w sprawie przedłużenia umowy sponsorskiej dla ekstraklasowych koszykarek. » Czytaj dalej
Lubelscy lekkoatleci wywalczyli pierwszy medal już na samym początku 94. PZLA Mistrzostw Polski. Trzecie miejsce w chodzie na 5 kilometrów zajęła Joanna Bemowska z AZS UMCS Lublin. » Czytaj dalej
Po 34 latach przerwy do Lublina zawitały lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski. 94. edycja tej imprezy zgromadziła 400 zawodników z całego kraju, w tym także reprezentantów Lubelszczyzny. » Czytaj dalej
Andrzej Sontag, Danuta Jędrejek czy Małgorzata i Leszek Duneccy – te postacie można zaliczyć do panteonu najlepszych lubelskich lekkoatletów. To właśnie te nazwiska pojawiają się w gronie znanych sportowców na wystawie „Lekkoatletyczni mistrzowie Lublina” w Centrum Historii Sportu. » Czytaj dalej
Ofensywa transferowa Motoru Lublin trwa. Do lubelskiego klubu dołączył były kapitan i największa gwiazda Górnika Łęczna – Grzegorz Bonin. To już szóste letnie wzmocnienie żółto-biało-niebieskich. » Czytaj dalej
Zielono-czarni pozyskali nowego piłkarza. Został nim Paweł Wojciechowski. 28-letni napastnik w zeszłym sezonie występował w Ruchu Chorzów, który podobnie jak Górnik, spadł z 1.Ligi. » Czytaj dalej
Irakli Meschia podpisał kontrakt z lubelskim Motorem. Środkowy pomocnik jest byłym młodzieżowym reprezentantem Ukrainy.
To już piąty transfer do ekipy żółto-biało-niebieskich. » Czytaj dalej
Od pojedynku we własnej hali z Zagłębiem Lubin, 2 września nowy sezon rozpoczną piłkarze ręczni Azotów Puławy. Drużyna brązowych medalistów PGNiG Superligi poprzedniego sezonu dzisiaj kończy wakacje. » Czytaj dalej
Niemal 300 biegaczy sprawdziło się w letniej aurze na pięciokilometrowej trasie w Lesie Dąbrowa. Tradycją ogólnopolskiego cyklu City Trail onTour jest to, że zawodnicy spotykają się najpierw nad Zalewem Zemborzyckim. » Czytaj dalej
Zawodniczki MKS Perła Lublin rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu. Szczypiornistki spotkały się dzisiaj na pierwszym wspólnym treningu w hali MOSiR przy Alejach Zygmuntowskich. » Czytaj dalej
Piłkarki Górnika Łęczna zakończyły pierwszy etap przygotowań do nowego sezonu. Podopieczne Piotra Mazurkiewicza zajęły 3. miejsce na rozgrywanym na Litwie turnieju Amber Cup. » Czytaj dalej
Polscy lekkoatleci imponują formą przed zbliżającym się krajowym czempionatem w Lublinie. Biało-czerwoni zajęli 2. miejsce w pierwszej edycji Pucharu Świata w Londynie. » Czytaj dalej