Paweł Rusin wraca do Bogdanki LUK Lublin

Kolejny doświadczony siatkarz dołącza do wicemistrzów Polski. Przyjmujący Paweł Rusin został nowym zawodnikiem Bogdanki LUK Lublin na sezon 2026/2027.

34-latek wraca do lubelskiego klubu, z którym odniósł znaczące sukcesy w 1. » Czytaj dalej


Lalak AZS UMCS Lublin pozostaje w Ekstraklasie kobiet

AZS Lublin

14 czerwca tenisistki stołowe Lalak AZS UMCS Lublin rozegrały rewanżowy mecz barażowy o utrzymanie w Ekstraklasie kobiet. Rywalkami lubelskiego zespołu były zawodniczki English Perfect AZS UWM Olsztyn. » Czytaj dalej


Dagmara Nocuń wraca do Lublina. PGE MKS El-Volt Lublin z kolejnym transferowym hitem

PGE MKS El-Volt Lublin zamknął skład na sezon 2026/2027. Ostatnim wzmocnieniem lubelskiego klubu jest pozyskanie Dagmary Nocuń.

30-letnia skrzydłowa wraca do Lublina po pięciu latach. » Czytaj dalej


Natalia Pankowska kolejnym wzmocnieniem PGE MKS El-Volt Lublin

Trwa ofensywa transferowa PGE MKS-u El-Volt Lublin. Do wicemistrzyń Polski w piłce ręcznej kobiet dołączy obrotowa narodowej kadry Natalia Pankowska.

To zawodniczka uznawana za jeden z największym talentów na swojej pozycji w kraju. » Czytaj dalej


Przed barażami o utrzymanie rozmowa z trenerem LALAK AZS UMCS Lublin, Pawłem Jankowskim.

LALAK AZS UMCS Lublin skończył sezon 2025/2026 na siódmym miejscu w tabeli ekstraklasy kobiet w tenisie stołowym. Ta lokata daje szansę Lubelskiej drużynie na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej poprzez udział w barażach. » Czytaj dalej


Nieudane zgrupowanie reprezentacji Polski

Biało-czerwoni zakończyli czerwcowe zgrupowanie. W dwóch spotkaniach drużyna Jana Urbana nie odniosła zwycięstwa, przegrywając z Ukrainą 0:2 i remisując z Nigerią 2:2. » Czytaj dalej


PGE MKS El-Volt Lublin sięga po jedną z najzdolniejszych polskich rozgrywających. Oliwia Domagalska zagra w Lublinie

Do zespołu wicemistrzyń Poslki w piłce ręcznej kobiet z Lublina dołączy Oliwia Domagalska. Reprezentantka Polski ma pomóć lubliniankom w walce o tytuł w przysłym sezonie. » Czytaj dalej


Mecz sezonu w Lublinie! GKM przerwał serię Motoru

To był wieczór, który kibice zgromadzeni w Best Auto Arenie zapamiętają na długo. Po kapitalnym widowisku, pełnym zwrotów akcji i emocji do ostatniego biegu, Orlen Oil Motor Lublin przegrał z BayerSystem GKM Grudziądz 44:46. » Czytaj dalej


PGE MKS El-Volt Lublin z wicemistrzostwem Polski

Lubelskie szczypiornistki przegrały na wyjeździe z KGHM Zagłębiem Lubin w ostatnim meczu sezonu ORLEN Superligi Kobiet. Mecz decydował o tytule mistrzyń Polski. » Czytaj dalej


PGE MKS El-Volt Lublin zagra o tytuł mistrzowski

Lubelskie szczypiornistki mają szansę na zdobycie tytułu mistrzyń Polski w piłce ręcznej kobiet. Losy złota ORLEN Superligi Kobiet rozstrzygnie ostatni mecz sezonu. » Czytaj dalej


PGE MKS El-Volt Lublin wciąż w grze o złoto. Zwycięstwo lublinianek w ostatnim domowym meczu

PGE MKS El-Volt Lublin wciąż ma szanse na mistrzostwo Polski. Lubelskie szczypiornistki pokonały Enea MKS Gniezno w ostatnim domowym meczu dobiegającego do końca sezonu. » Czytaj dalej


Niesamowite emocje do ostatnich minut. Motor utrzymuje się w Ekstraklasie!

Motor Lublin remisuje z Cracovią 3:3 w pełnym emocji meczu 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy. „Motorowcy” do 87 minuty przegrywali już 3-1. » Czytaj dalej


PGE MKS El-Volt Lublin zagra na Globusie po raz ostatni w tym sezonie. 25-lecie wielkiego sukcesu biało-zielonych

Lubelskie szczypiornistki walczą o tytuł mistrzyń Polski. Przed nimi ostatnie domowe spotkanie sezonu ligowego. Kibiców czeka też spotkanie z legandami klubu z okazji 25-lecia zdobycia Pucharu EHF. » Czytaj dalej


Bogdnaka LUK Lublin ze srebrnym medalem PlusLigi

Lubelscy siatkarze wicemistrzami Polski w sezonie 2025/2026. W piątym, ostatnim meczu finałowym w Arenie Sosnowiec Bogdanka LUK Lublin przegrała 1:3 z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. » Czytaj dalej


Remis w starciu o tytuł siatkarskiego mistrza Polski

Bogdanka LUK Lublin przegrała z Aluronem CMC Wartą Zawiercie 1:3 w czwartym meczu finału PlusLigi. Zwycięstwo Jurajskich Rycerzy sprawiło, że stan rywalizacji o mistrzostwo Polski wynosi 2-2. » Czytaj dalej


Bogdanka LUK Lublin prowadzi w finale i zbliża się do mistrzostwa

Zdecydowane zwycięstwo Bogdanki LUK Lublin w trzecim spotkaniu finałowym PlusLigi. Żółto-Czarni przybliżyli się do złotego medalu dzięki wygranej 3:0 nad Aluronem CMC Wartą Zawiercie i objęli prowadzenie 2:1 w całej rywalizacji. » Czytaj dalej


Kluczowe starcie numer trzy w finale PlusLigi. Zapowiedź

Ciąg dalszy rywalizacji w meczach o złoto PlusLigi. W trzecim spotkaniu finałowym Bogdanka LUK Lublin w hali w Sosnowcu ponownie zmierzy się z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. » Czytaj dalej


Wysoka porażka Górnika Łęczna

Górnik Łęczna przegrał 0:4 ze Śląskiem Wrocław i nie zdołał poprawić swojej sytuacji w tabeli Betclic 1. ligi.

Oba zespoły w tym sezonie grają o zgoła odmienne cele. » Czytaj dalej


Motor Lublin spróbuje zatrzymać kandydata do mistrzostwa Polski

Motorowi Lublin do końca sezonu pozostały jedynie cztery mecze ligowe. O żadnej z rywalizacji nie można powiedzieć, że będą łatwą przeprawą. » Czytaj dalej


PGE MKS El-Volt Lublin przed trudnym wyjazdem

Szczypiornistkom z Lublina do końca sezonu ligowego pozostały trzy mecze. Pierwsze z nich PGE MKS El-Volt Lublin rozegra na terenie KRASOŃ MKS Piotrcovii. » Czytaj dalej