LUK Politechnika Lublin zakontraktowała kolejnego przyjmującego. Jest nim reprezentant Serbii i trzykrotny mistrz swojego kraju, David Mehić.
Poszerzenie składu o kolejnego zawodnika jest najprawdopodobniej związane z poważną kontuzją Jakuba Peszko, który, jak wczoraj poinformował klub, doznał urazu kolana. » Czytaj dalej

