Siatkarze z Lublina odpadli w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Żółto-Czarni nie zdołali odwrócić losów dwumeczu o strefę medalową. Co prawda zwyciężyli w spotkaniu 3:2, jednak awans do najlepszej czwórki przypieczętował PGE Projekt Warszawa, któremu wystarczyły dwa wygrane sety. » Czytaj dalej

