Lublin uczcił młodych. Minęły dwie dekady funkcjonowania organizacji samorządowej.
Dziś (23 czerwca) w Ratuszu nastąpiło odsłonięcie tablicy upamiętniającej 20-lecie działalności Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. » Czytaj dalej
Lublin uczcił młodych. Minęły dwie dekady funkcjonowania organizacji samorządowej.
Dziś (23 czerwca) w Ratuszu nastąpiło odsłonięcie tablicy upamiętniającej 20-lecie działalności Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. » Czytaj dalej
Mowa o konkursie EKO zbiórka. To kolejna edycja wydarzenia, którego celem jest zwiększanie świadomości ekologicznej mieszkańców. » Czytaj dalej
Chryzantemy od handlarzy ozdobią Lublin. Ratusz podjął decyzję.
Urzędnicy chcą wykorzystać kwiaty, które nie trafiły na cmentarze, a które Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa odkupi od przedsiębiorców. » Czytaj dalej
Ratusz zaświeci się kolorami biało-czerwono-białej flagi. Lublin włącza się w ogólnoświatową akcję „Światło dla Białorusi”.
Będzie to stanowić symboliczny wyraz solidarności dla Białorusinów, którzy przeciwstawiają się władzy w swoim kraju. » Czytaj dalej
W Lublinie będzie jeszcze bezpieczniej. Pomogą w tym nowe kamery miejskiego monitoringu.
Pojawią się one jeszcze przed końcem tego roku w 14 nowych lokalizacjach. » Czytaj dalej
Jeśli zastanawiacie się dlaczego w tej chwili ratusz świeci się na niebiesko to już wyjaśniamy. Jest element akcji zorganizowanej z okazji rocznicy podpisania Konwencji o prawach dziecka. » Czytaj dalej