Przekonujące zwycięstwo Motoru Lublin

Motor Lublin gromi Izolatora Boguchwałę. Podopieczni Dominika Nowaka urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki i wygrali 6:1 na Arenie Lublin.

Spotkanie rozpoczęło się od uderzenia gości. Już w 9. minucie piłkę do bramki „Motorowców” skierował Krzysztof Szymański i wyprowadził swój zespół na prowadzenie 1:0. Radość ze zdobytego gola nie trwała jednak długo. Przed przerwą lublinianie wbili dwie bramki za sprawą skutecznych strzałów Macieja Wojczuka i Remigiusza Szywacza i schodzili do szatni prowadząc już 2:1.

Później było już tylko lepiej. Motor dołożył jeszcze cztery gole. Ich autorami byli Tomasz Tymosiak, Krystian Mroczek oraz dwukrotnie Rafał Król. Goście nie zdołali odpowiedzieć nawet jedną udaną akcją i po meczu schodzili do szatni ze spuszczonymi głowami. Motor Lublin dzięki zwycięstwu 6:1 nad Izolatorem Boguchwała cieszy się z kolejnych 3 punktów w ligowej tabeli.

Kolejne spotkanie lublinianie rozegrają już w środę. Ich rywalem w meczu wyjazdowym będzie JKS Jarosław.