Porażka koszykarek AZS UMCS II Lublin w meczu z MPKK Sokołów.

Drużyna Bogdanka AZS Umcs II Lublin podejmowała u siebie ekipę MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski. Po nierównej walce z doświadczeniem rywalek i kontuzjami lokalna drużyna poniosła klęskę 45:85.

• tłumaczył po meczu trener gospodyń, Marek Lebiedziński

Już pierwsza kwarta ułożyła się pod dyktando drużyny z Sokołowa dzięki dobrej obronie oraz wysokiej skuteczności. Od czwartej minuty pierwszej części meczu goście budowali już praktycznie bez większych komplikacji swoją przewagę. Z wyniku 6:14 do 9:27 pod koniec tej części meczu.
Druga kwarta dała nadzieję na poprawę gry zawodniczek z Lublina. W tej części spotkania gospodynie odrobiły część strat, co pozwoliło zredukować przewagę gości do 9 punktów. Wynik pod jej koniec to 25:34.Druga połowa meczu szybko zweryfikowała szanse na zwycięstwo zawodniczek z Lublina. Większa ilość popełnionych błędów i strat akademiczek, przyczyniły się do powiększania różnicy punktowej. Ostatecznie zawodniczki drugiej drużyny lubelskiego AZSu UMCS zostały pokonane 45:85.