Motorowcy wygrywają mecz towarzyski

W czasie przerwy reprezentacyjnej Motor Lublin rozegrał spotkanie kontrolne z pierwszoligową Pogonią Siedlce, lubelska ekipa spisała się przyzwoicie i wygrała 2:0. Bramki dla podopiecznych Mateusza Stolarskiego zdobyli Mbaye Jacques Ndiaye oraz Kaan Caliskaner.

Wygrana rywalizacja z drużyną z zaplecza ekstraklasy było małą osłodą dla lublinian po ostatniej porażce na wyjeździe z Legią Warszawa 2:5. Zespół beniaminka rozpoczął zawodnikami, którzy występują w pierwszym składzie na spotkaniach PKO BP Ekstraklasy jednak pojawili się również zawodnicy rezerwowi. W sparingu szansę od pierwszych minut dostał drugi bramkarz lublinian – Kacper Rosa, wracający po kontuzji – Krystian Palacz, gracze sprowadzeni latem – Sergi Samper, Christopher Simon i Krzysztof Kubica oraz dwóch ofensywnych zmienników – Kacper Wełniak i Patryk Romanowski. Następne spotkanie Motor Lublin rozegra na własnym stadionie w piątek 13 września o godzinie 18:00 z Górnikiem Zabrze w ramach rozgrywek ligowych.