Lubelscy hokeiści niepokonani u siebie

Lublin Hockey Team wywalczył u siebie komplet punktów.

Lubelscy hokeiści zaczynają tegoroczne zmagania w II lidze od sukcesu. Lublin Hockey Team wygrał dwa spotkania w turnieju o mistrzostwo rozgrywek.

W pierwszym starciu gospodarze rozbili ekipę Orłów Warszawa 12:1. Spotkanie od samego początku nie było zagrożone. Po pierwszej tercji prowadzili już 5:0. Warszawianie obudzili się dopiero w kolejne odsłonie. Wtedy też zdobyli honorową bramkę. Ostatnie 20 minut ponownie należały do gospodarzy. Ustalili ostatecznie wynik meczu na 12:1.

– Wynik jest ważny, ale mamy jeszcze nad czym pracować – przyznaje grający trener Lublin Hockey Team Krzysztof Krauze:

W swoim drugim pojedynku musieli się trochę bardziej napocić. Drużyna ADH Białystok postawiła im trudniejsze warunki. Jednak i tym razem lubelscy hokeiści poradzili sobie i wygrali 4:2.

Dzięki dwóm zwycięstwom lublinianie zgarnęli komplet punktów i mogą zaliczyć występ na własnym lodowisku do udanych. Kolejną okazję do zaprezentowania się przed własną publicznością będą mieli po nowym roku. W dniach 16-17 stycznia do Lublina przyjadą ekipy z Siedlec i Warszawy.