Lubelska policja poszukuje mężczyzny, który zniszczył kamery pod wiaduktem kolejowym przy Kunickiego.
Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia. Młody mężczyzna bez powodu uderzył ręką w sprzęt monitoringu miejskiego, co spowodowało uszkodzenie kamer. » Czytaj dalej

