Sukcesy siatkarek AZS UMCS Lublin

AZS UMCS Lublin/FB

AZS UMCS Lublin podejmował w swojej hali drużynę Feniks AZS Politechnika Lubelska. Pomimo nieudanego początku zawodniczki ostatecznie wygrały w stosunku 3:1.
W ostatnią sobotę odbył się mecz III ligi siatkarskiej kobiet. Zawodniczki z UMCS-u mimo ostatecznie korzystnego wyniku na początku spotkania napotkały opór ze strony drużyny gości. Pierwszy wyrównany set padł łupem zawodniczek Politechniki 26:24. Kolejne sety to jednak zwycięstwa akademiczek 25:16 , 26:24 oraz 25:20 punktów. Akademiczki ciężką pracą zapewniły sobie pierwsze miejsce w lidze i szansę do powrotu ligę wyżej. Co więcej, zawodniczki otrzymały już puchar i gratulacje od przedstawiciela związku.

O grze zespołu, jak i jego celach, oraz sukcesach, trener drużyny ;Wojciech Ignatiuk AZS UMCS