Przedstawiciele lokalnych władz otrzymali środki na realizację przedsięwzięć drogowych. Wsparcie umożliwi wykonanie zadań na terenie regionu.
Dzisiaj (18.06) w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się podpisanie kolejnych umów z samorządami z województwa lubelskiego. Obejmują one dofinansowanie inwestycji z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 2026. Wartość przekazanych dotacji wynosi ponad 32 mln zł.
Krzysztof Komorski – mówi Krzysztof Komorski, Wojewoda Lubelski.
Tym razem umowy zostały zawarte z czterema powiatami: zamojskim, janowskim, opolskim i łukowskim oraz dziesięcioma gminami i miastami: Łęczną, Łukowem, Szczebrzeszynem, Radzyniem Podlaskim, Krasnobrodem, Zwierzyńcem, Firlejem, Miączynem, Wilkołazem i Garbowem.
Karolina Widomska



