MKS FunFloor Lublin zagra w finale ORLEN Pucharu Polski

Szczypiornistki z Lublina w półfinale krajowych rozgrywek pucharowych pokonały Młyny Stoisław Koszalin 28:20. Wielki finał już w niedzielę 5 maja.

Trwa pracowita majówka lubelskich szczypiornistek. Lublinianki 1 maja wygrały w Koszalinie 27:21. Dwa dni później ponownie mierzyły się z Młynami Stoisław. W Kaliszu wystartował turniej FinalFour ORLEN Pucharu Polski. Podopieczne Edyty Majdzińskiej ponownie nie dały szans rywalkom i pewnie zwyciężyły 28:20. W niedzielnym finale staną naprzeciwko obrończyń trofeum i obecnych mistrzyń Polski, czyli zawodniczek KGHM MKS Zagłębia Lubin.

-mówi obrotowa z Lublina, Aleksandra Olek.

Finał ORLEN Pucharu Polski Kobiet MKS FunFloor Lublin – KGHM MKS Zagłębie Lubin zostanie rozegrany w niedzielę 5 maja. Początek zaplanowano na godz. 14:15. Sobotnie mecze wyłonią finalistów wśród mężczyzn. Finał ORLEN Pucharu Polski mężczyzn rozpocznie się w niedzielę o 20:15.