Lublin kolejny raz gospodarzem wielkiej imprezy

Po 34 latach Lublin znowu został gospodarzem Indywidualnych Mistrzostw Polski. Po dwóch zawodach tegorocznego cyklu miejsca na podium zajmują zawodnicy mistrza Polski: Dominik Kubera oraz Bartosz Zmarzlik. Z dziką kartą dopuszczony jest również Mateusz Cierniak a rezerwowymi będą juniorzy lubelskiej ekipy – Wiktor Przyjemski i Bartosz Bańbor.

Podczas pierwszych zawodów, które odbyły się w Łodzi wygrał Patryk Dudek liderujący obecnie w klasyfikacji generalnej w dorobkiem 29 punktów. Drugie miejsce zajął wtedy kapitan Motoru Bartosz Zmarzlik a na szóstej pozycji uplasował się Dominik Kubera. W Bydgoszczy najlepszym zawodnikiem okazał się Kubera a Zmarzlik zajął dopiero zaskakującą jak na jego umiejętności 6 lokatę. Obecnie w rozkładzie punktowym różnice w czołówce są minimalne i kilku zawodników ma jeszcze szanse na końcowy triumf. Tabela wygląda następująco: