Lublin dumnie prezentuje swój symbol. W mieście pojawił się nowy koziołek!
Dziś (25 czerwca) przy lubelskim oddziale Stowarzyszenia Księgowych w Polsce odsłonięto kolejną rzeźbę koziołka. Stefan, bo tak ma na imię najnowsza figurka, jest rachmistrzem i ekonomistą.
Norbert Podleśny– mówi Norbert Podleśny z Fundacji Lubelskie Koziołki.
Fundacja ma na celu ozdabianie przestrzeni miejskiej charakterystycznym symbolem z herbu Lublina, jednak w bardzo różnych odsłonach. Każdy koziołek ma swoją historię i cechy indywidualne, przyciągające uwagę nie tylko turystów, ale i rodowitych mieszkańców miasta. Odsłonięcie następnej figurki planowane jest na pierwszego września.



