Dla jednych będzie to czas relaksu, dla drugich zaś wzmożony czas pracy. Rusza akcja ,,Bezpieczne Wakacje”.
Młodzież już za moment zakończy rok szkolny, rozpoczynając letnia przerwę. Z tej okazji miasto nie próżnuje i wprowadza szereg działań kontrolno-zapobiegawczych. Dziś wojewoda lubelski podpisał umowy z Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym na wykonanie zadań oraz wszechstronną pomoc dla osób potrzebujących, jak również dotkniętych szkodami w czasie wakacji.
Krzysztof Komorski– mówi Krzysztof Komorski, wojewoda lubelski.
Służby apelują o zachowanie kilku zasad ostrożności na kąpieliskach. Zwracają uwagę na m.in. powstrzymanie się od wchodzenia do wody po spożyciu alkoholu, czy pływaniu w dozwolonych, oznakowanych miejscach. Pamiętajmy również o zabezpieczeniu się przed wpływem wysokich temperatur podczas przechadzek w obszarach leśnych i otwartych.
Dominika Podlaska



