Bartosz Zmarzlik najlepszy w Rydze!

Kolejne ściganie najlepszych żużlowców na świecie miało miejsce w Rydze. Grand Prix Łotwy wygrał kapitan ORLEN OIL Motoru Lublin – Bartosz Zmarzlik umacniając pierwszą pozycję w klasyfikacji generalnej. Na drugim miejscu uplasował się Fredrik Lindgren.

Dla lidera lubelskiego Motoru to już 5 z rzędu zwycięstwo w Grand Prix Łotwy oraz 25 w Grand Prix. Polak obecnie w rankingu ma 141 punktów na swoim koncie. Drugi jest Fredrik Lindgren, który także jest zawodnikiem Mistrza Polski jednak jego dorobek wynosi 124 punkty. Na trzecim miejscu znajduje się Robert Lambert posiadający obecnie 117 oczek. Innym lubelskim zawodnikom nie poszło za dobrze, Dominik Kubera zajął 12 pozycję zdobywając 6 punktów a Jack Holder z dorobkiem jedynie 2 oczek zajął 15 lokatę. Kolejne zawody z cyklu Grand Prix zaplanowane są na 14 września w duńskim Vojens.