Już trzecia zawodniczka została oficjalnie powitana w zespole PGE MKS-u El-Volt Lublin. Nową skrzydłową biało-zielonych została Emilia Kowalik.
Lubelski klub poinformował swoich kibiców o trzecim transferze przychodzącym do zespołu wicemistrzyń Polski. » Czytaj dalej

