Lubelski oddział NFZ wypłacił środki za nadwykonania świadczeń w 2025 roku

Lubelski oddział NFZ uregulował nadwykonania świadczeń medycznych za 2025 rok. Instytucja wypłaciła także środki placówkom leczniczym przekraczającym kontrakty.

Narodowy Fundusz Zdrowia zakończył proces rozliczenia świadczeń wykonanych ponad zakontraktowany plan w regionie lubelskim. » Czytaj dalej