Na Arenie Lublin rozbrzmi hymn Ligi Mistrzów

Dynamo Kijów grające na Arenie Lublin awansowało do ostatniej fazy kwalifikacji Ligi Mistrzów po pokonaniu Rangers w dwumeczu 3:1.

W pierwszym spotkaniu, rozegranym w Lublinie, ukraiński zespół zremisował 1:1. Rewanż w Glasgow był niezwykle zacięty, a przez większość meczu wynik pozostawał bezbramkowy. Jednak w 82. minucie Dynamo przełamało impas, strzelając dwa gole w zaledwie trzy minuty, co przypieczętowało wyeliminowanie wicemistrza Szkocji z dalszej rywalizacji.

Dzięki zwycięstwu nad Rangers, Dynamo Kijów awansowało do ostatniej fazy kwalifikacji Ligi Mistrzów, gdzie zmierzy się z austriackim Salzburgiem. Będzie to ostatnia przeszkoda przed awansem do fazy grupowej najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych w Europie.