Szczypiornistki MKS-u Selgros Lublin wygrały w czwartek wyjazdowe spotkanie z Pogonią Baltica Szczecin 34:26. Dla podopiecznych Sabiny Włodek był to ostatni mecz ligowy w tym roku, do rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet lublinianki powrócą dopiero na początku stycznia. » Czytaj dalej

