Motor nie traci kontaktu z czołówką

Piłkarze Motoru Lublin  pokonali  na własnym boisku Wisłokę Dębica aż 4:1 w meczu 12. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej. Bohaterem meczu w szeregach lublinian był  zdobywca dwóch goli, Paweł Myśliwiecki.

Myśliwiecki otworzył wynik spotkania w 22. minucie, zamieniając na bramkę dośrodkowanie z rzutu rożnego.  Już cztery minuty później Motorowcy prowadzili 2:0, kiedy Kamil Stachyra z bliska pokonał golkipera gości  po dokładnym podaniu Konrada Gąsiorowskiego. Wisłoka nie zamierzała składać broni, efektem czego były dwa strzały w poprzeczkę.  Do przerwy podopieczni Mariusza Sawy zachowali jednak czyste konto.  Po zmianie stron to gospodarze nadawali ton grze, efektem czego były ich kolejne bramki. Najpierw w 70. minucie rzut karny  po faulu na Krystianie Mroczku skutecznie egzekwował Rafał Król,  a trzy minuty później przyjezdnych dobił Paweł Myśliwiecki, zdobywając swoją drugą bramkę. Swojego jedynego gola dębiczanie zdobyli w doliczonym czasie gry, kiedy błąd obrony Motoru wykorzystał Janusz Wolański.

Cieszymy się z pewnego zwycięstwa- mówił po spotkaniu skrzydłowy Motoru, Kamil Stachyra:

Szczegółowa relacja  z wygranego meczu Motoru Lublin w niedzielnym Dookoła Sportu. Start- godzina 20. Zapraszamy!