Motor Lublin znów na fali

Podopieczni Mariusza Sawy podejmowali u siebie Podlasie Biała Podlaska i wygrali pewnie to spotkanie 3:0.

„Motorowcy” przejęli inicjatywę zaraz po pierwszym gwizdku arbitra. Stwarzali dużo sytuacji, których jednak nie zamieniali na bramki. Wynik spotkania otworzył dopiero w 45. minucie Kamil Stachyra, umieszczając piłkę w siatce gości po indywidualnej akcji. W drugiej połowie meczu przyjezdni oddali tylko jeden strzał na bramkę strzeżoną przez Pawła Lipca. Lublinianie natomiast zdobyli 2 gole po strzałach Kamila Stachyry oraz Rafała Króla. Ostatecznie gospodarze wygrali całe spotkanie 3:0.

To był dobry mecz w wykonaniu mojego zespołu – przyznaje trener Motoru, Mariusz Sawa:

Motor Lublin- Podlasie Biała Podlaska

Na pewno cieszy takie wysokie zwycięstwo na własnej murawie – dodaje strzelec dwóch goli dla Motoru, Kamil Stachyra: